Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
8 + 8=

(56)
1 2 3 4 5 6
>
(56) Paweł
5 czerwiec 2018
email

Polecam pobyt w tym uroczym miejscu. Bajecznie spokojna okolica,cicha i przytulna. W sam raz dla kogoś kto szuka spokoju i ciszy, czy to do pracy, czy też do odpoczynku w sąsiedztwie dzikiej przyrody. Spędziliśmy tam z żoną 6 dni i jesteśmy bardzo zadowoleni.

(55) Ewa
10 maj 2018
email

Chcieliśmy podziękować pani Walentyno raz jeszcze za przemiłą atmosferę i wszystkie pyszności. Pobyt udał nam się świetnie, dużo odpoczęliśmy od pracy, stresu i gonitwy! Pięknie tam macie i na pewno wrócimy.
Mikołaj bardzo zadowolony, Zuzia rośnie powoli.
Pozdrawiamy ciepło Państwa, Helenkę i Luckiego!!!

(54) Edyta
31 sierpieñ 2017

Pani Walentyno bardzo serdecznie dziękujemy, miejsce wspaniałe do całkowitego wycięcia się z rzeczywistości, domeczek super, dużo miejsca na gonitwy dla dzieci, polecamy i pozdrawiamy z gór, szczególne pozdrowienia dla Lucyego, Edyta, Radek, Jula wraz z blizniaczkami Zosia i Gosią

(53) MARTA
4 sierpieñ 2017

Pani Walentyno, Było nam bardzo dobrze u Pani. Dzieciaki zachwycone wolnością, jedzeniem i ich ukochanym psem Lakim! Codziennie wspominamy łowienie ryb, chodzenie po drzewach, podchody, zbieranie porzeczek, ognisko i wiele innych atrakcji które u Pani są na wyciągnięcie ręki. Bardzo serdecznie dziękujemy i obiecujemy wrócić w przyszłym roku. Wszystkiego najlepszego i oby nic u Pani się nie zmieniało na inne bo jest super! Marta i Asia z Dzieciakami

(52) Robert
23 lipiec 2017
url  email

Podoba mi się! Wiele atrakcji, wszystko przygotowane na przyjazd gości, czysto, schludnie. Miła obsługa - czego chcieć więcej? :)

(51) rumb
26 marzec 2017
url  email

super miejsce

(50) Gruszeczka
11 marzec 2017
url  email

Świetne miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych osób. Bliski kontakt z naturą sprawił, że wypocząłem jak nigdzie indziej.

(49) pip
25 grudzieñ 2016
url 

pozdrawiam

(48) Lola
13 grudzieñ 2016
url 

Pięknie tam u Was!

(47) Mirek
6 pa¼dziernik 2016
url 

Cudowne miejsce idealne do wyciszenia i zwolnienia tempa.

>